KURUMSAL

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Kesintisiz ve Yüksek Kalite Hizmet

2004 yılından itibaren müşteri odaklı üretim ve pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Şirketimizin zamanında ve kaliteli üretim anlayışı ile anahtar teslimi inşaat uygulamalarında stratejilerini bu hedef doğrultusunda belirlemiştir.

Bess Emlak & İnşaat Eskişehir 'de turizm otomotiv gıda sektörü üzerine kurulmuş olan Şirketimiz; Bireysel kullanıcılarına ve kurumsal emlak ofisi olarak faaliyet gösteren kullanıcılarına kesintisiz ve yüksek kalite hizmet sunmayı, güncel ve detaylı ilanlar yayınlayarak sektörün nabzını tutmayı, kullanıcıların en hızlı sonucu almalarını sağlamayı ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda Bess Emlak hedefi sürekli büyüme ve iyileşme olmuştur.

VİZYON

Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak, ihtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşmak.

MİSYON

Ülkemizde teknolojinin, iletişimin ve nüfus artışından kaynaklanan gelişmeleri göz önüne alarak modern çalışma sistemi ve ilkeleriyle gerek ekonomik şartlar gerekse uyum sağlama boyutunda emlak sektöründe önemli markalardan biri olmaya gayret göstermekteyiz. Tüm kalite standartlarını içine alan güçlü, ilkeli, zamanında dürüst ve bilinçli danışmanlık, alım ve satım, kiralama hizmeti vermekteyiz.

MEHMET KAHYA KİMDİR?

Güncellenmektedir.

Mehmet Kahya Bess Emlak
BESS EMLAK İNSAN KAYNAKLARI
GENEL POLİTİKASI

Deneyimli ekibimizin bir parçası olun.Gayrimenkul sektörünün öncü isimleri ile birlikte çalışmaya Bess Gayrimenkul ailesine katılmaya davet ediyoruz.

İnsan Kaynakları formunu doldurarak CV Ekle kısımından güncel öz geçmişinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI
BAŞVURU FORMU
CV EKLE
Bess